| Kenteken | L-044-VV |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-02-2012 |
| Nieuwprijs | € 26.690,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 86 Kw | 117 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Gewicht | 1325 kg |
| APK vervaldatum | 25-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 433 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 662 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1830 kg |
| Massa leeg voertuig | 1225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a05 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren