| Kenteken | L-049-DH |
| Merk | Volvo |
| Type | xc40 |
| Kleur | oranje |
| Bouwjaar | 28-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 46.369,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1625 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 28-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1477 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 147 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2120 kg |
| Massa leeg voertuig | 1525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2120 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | xzl4vd0? |
| Variant | xzl4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-05-2025
Rapport opnieuw genereren