| Kenteken | L-050-VX |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 05-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 70.143,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 221 Kw | 300 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | 255 km/h |
| Gewicht | 1528 kg |
| APK vervaldatum | 05-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 92 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 188 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1921 kg |
| Massa leeg voertuig | 1428 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1921 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m8atb0ss0100 |
| Variant | bf4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren