| Kenteken | L-058-LF |
| Merk | Hyundai |
| Type | ix35 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-09-2014 |
| Nieuwprijs | € 35.134,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 122 Kw | 166 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1525 kg |
| APK vervaldatum | 22-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-09-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 99 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.6 l/100km | 1l op 9.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 186 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2030 kg |
| Massa leeg voertuig | 1425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m61az1 |
| Variant | f5p44 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren