| Kenteken | L-097-TN |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter d 103 kw aut |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-07-2011 |
| Nieuwprijs | € 49.320,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2285 kg |
| APK vervaldatum | 16-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-07-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-07-2011 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 201 cm |
| Wielbasis | 340 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 2185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren