| Kenteken | L-118-ZS |
| Merk | BMW |
| Type | 320i xdrive |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 43.792,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Gewicht | 1605 kg |
| APK vervaldatum | 10-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 137 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 281 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2105 kg |
| Massa leeg voertuig | 1505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2105 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6a250000 |
| Variant | 8a51 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-08-2025
Rapport opnieuw genereren