| Kenteken | L-122-HR |
| Merk | Volkswagen |
| Type | passat |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-02-2017 |
| Nieuwprijs | € 58.890,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 162 Kw | 220 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 244 km/h |
| Gewicht | 1550 kg |
| APK vervaldatum | 25-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-02-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 148 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2130 kg |
| Massa leeg voertuig | 1450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2130 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd6d9011sv7mmvr266 |
| Variant | accxdax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren