| Kenteken | L-129-RZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | cl 500 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-04-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 285 Kw | 387 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1995 kg |
| APK vervaldatum | 15-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-04-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 5461 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 18.1 l/100km | 1l op 5.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12.1 l/100km | 1l op 8.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 288 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 296 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2510 kg |
| Massa leeg voertuig | 1895 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2510 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nzaab400 |
| Variant | q371k0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren