| Kenteken | L-131-HG |
| Merk | Hymer |
| Type | ex 580 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 26-05-2021 |
| Nieuwprijs | € 100.017,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 132 km/h |
| Gewicht | 2900 kg |
| APK vervaldatum | 26-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-05-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ci |
| Breedte | 221 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Hoogte | 277 cm |
| Wielbasis | 380 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3650 kg |
| Massa leeg voertuig | 2800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | k1if2i44hyp012 |
| Variant | fie1fh |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren