| Kenteken | L-151-BV |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 22-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 40.337,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1400 kg |
| APK vervaldatum | 25-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 131 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6sfm6c90014bivl1c18bd |
| Variant | sxdpcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren