| Kenteken | L-160-GG |
| Merk | Audi |
| Type | q7 55 tfsi e |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 14-05-2021 |
| Nieuwprijs | € 121.777,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 246 Kw | 334 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Totaal vermogen | 346 Kw | 470 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 2460 kg |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 14-05-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2995 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 197 cm |
| Lengte | 506 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3035 kg |
| Massa leeg voertuig | 2360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3035 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qa8qa8d7004rt81b214bibem8s5flb3 |
| Variant | xdcbeq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-07-2025
Rapport opnieuw genereren