| Kenteken | L-175-SN |
| Merk | Opel |
| Type | astra sports tourer+ |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-07-2021 |
| Nieuwprijs | € 28.547,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1355 kg |
| APK vervaldatum | 28-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-07-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 660 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bx1batkh3a5 |
| Variant | da026db12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren