| Kenteken | L-198-FN |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover evoque, model year 2013 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 04-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 56.103,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1795 kg |
| APK vervaldatum | 23-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2179 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2350 kg |
| Massa leeg voertuig | 1695 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren