| Kenteken | L-237-TS |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-01-2011 |
| Nieuwprijs | € 21.769,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Gewicht | 1145 kg |
| APK vervaldatum | 30-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-01-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1590 kg |
| Massa leeg voertuig | 1045 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1590 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm62u008llcvr07mg |
| Variant | abcbzb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren