| Kenteken | L-239-GK |
| Merk | Seat |
| Type | leon st |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 01-03-2017 |
| Nieuwprijs | € 28.839,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Gewicht | 1247 kg |
| APK vervaldatum | 15-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-03-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 116 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1147 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6sfm6aj0097mmvlo563 |
| Variant | fcyvbx0v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren