| Kenteken | L-260-BS |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 13-04-2017 |
| Nieuwprijs | € 32.524,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1447 kg |
| APK vervaldatum | 28-04-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-04-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 138 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 488 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Wielbasis | 301 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1347 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | l0j2fm6fm62s035n1sbvr27mmll271 |
| Variant | afczcbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-04-2025
Rapport opnieuw genereren