| Kenteken | L-308-ZF |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 51.723,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Gewicht | 1345 kg |
| APK vervaldatum | 13-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 118 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1855 kg |
| Massa leeg voertuig | 1245 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1855 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw002rt11c184bfaem1 |
| Variant | sdpcaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren