| Kenteken | L-339-KB |
| Merk | Peugeot |
| Type | 3008 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 44.976,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 133 Kw | 181 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 13-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-02-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5gfr-c1f000 |
| Variant | 4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren