| Kenteken | L-381-HB |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-03-2021 |
| Nieuwprijs | € 34.627,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Gewicht | 1345 kg |
| APK vervaldatum | 16-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 16-03-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1880 kg |
| Massa leeg voertuig | 1245 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1880 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6sfm6aj0214bfvl1a18ad |
| Variant | xdkrfx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-05-2025
Rapport opnieuw genereren