| Kenteken | L-398-VJ |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover sport |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-08-2021 |
| Nieuwprijs | € 107.197,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 209 Kw | 284 pk |
| Elektrisch vermogen | 105 Kw | 143 pk |
| Totaal vermogen | 314 Kw | 427 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Gewicht | 2615 kg |
| APK vervaldatum | 06-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-08-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | 488 cm |
| Hoogte | 178 cm |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3200 kg |
| Massa leeg voertuig | 2515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a5daa |
| Variant | s5jm2n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren