| Kenteken | L-409-PV |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 165.447,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 183 Kw | 249 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 2528 kg |
| APK vervaldatum | 19-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2993 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 199 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2428 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-03-2025
Rapport opnieuw genereren
