| Kenteken | L-420-RD |
| Merk | Land Rover |
| Type | discovery sport |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 24-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 64.356,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1846 kg |
| APK vervaldatum | 03-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 274 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2505 kg |
| Massa leeg voertuig | 1746 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2505 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a5a3 |
| Variant | s5ca2f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren