| Kenteken | L-430-PH |
| Merk | Opel |
| Type | corsa |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 05-07-2021 |
| Nieuwprijs | € 17.399,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1055 kg |
| APK vervaldatum | 05-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-07-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 93 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 955 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hmhd-x1b400 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren