| Kenteken | L-452-BJ |
| Merk | Audi |
| Type | q7 |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 19-05-2006 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 257 Kw | 349 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 248 km/h |
| Gewicht | 2585 kg |
| APK vervaldatum | 15-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-05-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4163 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 4000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 10.2 l/100km | 1l op 9.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 19.5 l/100km | 1l op 5.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13.6 l/100km | 1l op 7.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 326 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 301 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3065 kg |
| Massa leeg voertuig | 2485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3065 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qa69d054r4l900ggs7fl |
| Variant | xbarq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-04-2025
Rapport opnieuw genereren