| Kenteken | L-545-XS |
| Merk | Suzuki |
| Type | vitara |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 18-06-2021 |
| Nieuwprijs | € 27.472,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1275 kg |
| APK vervaldatum | 18-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 18-06-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1373 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | at |
| Variant | dd1s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-04-2025
Rapport opnieuw genereren

