| Kenteken | L-571-BP |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 20-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 31.020,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 106 Kw | 144 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1388 kg |
| APK vervaldatum | 20-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1940 kg |
| Massa leeg voertuig | 1288 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5apcx6axsb7 |
| Variant | b7dc1px |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren