| Kenteken | L-584-RF |
| Merk | Mini |
| Type | cooper s |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-07-2021 |
| Nieuwprijs | € 49.343,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 131 Kw | 178 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1355 kg |
| APK vervaldatum | 22-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-07-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 121 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1775 kg |
| Massa leeg voertuig | 1255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1775 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw50000 |
| Variant | 51dk |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren