| Kenteken | L-600-BL |
| Merk | Renault |
| Type | captur |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 31.780,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Elektrisch vermogen | 4 Kw | 5 pk |
| Totaal vermogen | 114 Kw | 155 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Gewicht | 1373 kg |
| APK vervaldatum | 14-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 14-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 685 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1834 kg |
| Massa leeg voertuig | 1273 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1834 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | n0bua4ba5300 |
| Variant | hh2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-04-2025
Rapport opnieuw genereren