| Kenteken | L-624-NB |
| Merk | Audi |
| Type | q3 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 05-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 63.664,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Gewicht | 1615 kg |
| APK vervaldatum | 31-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 161 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2140 kg |
| Massa leeg voertuig | 1515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2140 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7qd7bh002p8u077mmem1 |
| Variant | xculbq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren