| Kenteken | L-632-BV |
| Merk | Ford |
| Type | kuga |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 46.391,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 111 Kw | 151 pk |
| Elektrisch vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Totaal vermogen | 192 Kw | 261 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1844 kg |
| APK vervaldatum | 20-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2488 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2320 kg |
| Massa leeg voertuig | 1744 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2320 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 566da6ap6af |
| Variant | bgda1hx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren