| Kenteken | L-634-FS |
| Merk | Mazda |
| Type | 2 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 05-05-2021 |
| Nieuwprijs | € 19.950,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Elektrisch vermogen | 5 Kw | 7 pk |
| Totaal vermogen | 71 Kw | 97 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Gewicht | 1100 kg |
| APK vervaldatum | 05-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-05-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1496 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1536 kg |
| Massa leeg voertuig | 1000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1536 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6fw0a |
| Variant | 6hd |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-04-2025
Rapport opnieuw genereren