| Kenteken | L-651-PJ |
| Merk | Fiat |
| Type | 500 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-06-2021 |
| Nieuwprijs | € 22.240,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 54 Kw | 73 pk |
| Elektrisch vermogen | 2 Kw | 3 pk |
| Totaal vermogen | 56 Kw | 76 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Gewicht | 1087 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 163 cm |
| Lengte | 361 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1338 kg |
| Massa leeg voertuig | 987 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1338 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e25vm |
| Variant | ayd1b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren