| Kenteken | L-670-FD |
| Merk | Niesmann+bischoff |
| Type | arto 85e |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-04-2018 |
| Nieuwprijs | € 49.231,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Gewicht | 3815 kg |
| APK vervaldatum | 11-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-04-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 177 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 234 cm |
| Lengte | 843 cm |
| Hoogte | 320 cm |
| Wielbasis | 495 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 5500 kg |
| Massa leeg voertuig | 3715 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 5500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bcbdb4cc |
| Variant | fa5a1 |
| Assen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren