| Kenteken | L-708-KT |
| Merk | Citroen |
| Type | berlingo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-06-2011 |
| Nieuwprijs | € 21.589,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Gewicht | 1480 kg |
| APK vervaldatum | 15-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 16-06-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 740 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | j5fs |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren