| Kenteken | L-710-DX |
| Merk | Lancia |
| Type | delta 1.8 tb aut. |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 10-11-2011 |
| Nieuwprijs | € 35.532,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 147 Kw | 200 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-11-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1742 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 185 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren
