| Kenteken | L-712-VV |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 16-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 29.414,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Gewicht | 1394 kg |
| APK vervaldatum | 16-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 16-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1911 kg |
| Massa leeg voertuig | 1294 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1911 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mrb62b010000 |
| Variant | kf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-08-2025
Rapport opnieuw genereren