| Kenteken | L-744-KF |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 19-06-2021 |
| Nieuwprijs | € 26.990,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 71 Kw | 97 pk |
| Elektrisch vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Totaal vermogen | 124 Kw | 169 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1420 kg |
| APK vervaldatum | 19-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 19-06-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1820 kg |
| Massa leeg voertuig | 1320 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1820 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zwe211l-dhxnbw(2e) |
| Variant | zwe211(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-05-2025
Rapport opnieuw genereren