| Kenteken | L-753-DX |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-10-2020 |
| Nieuwprijs | € 41.733,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Gewicht | 1459 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-10-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3150 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1960 kg |
| Massa leeg voertuig | 1359 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1960 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7gc002n4bfoml1bvr2aga |
| Variant | acdsrbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren
