| Kenteken | L-762-SR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | g-klasse |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-10-2014 |
| Nieuwprijs | € 546.247,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 400 Kw | 544 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 4050 kg |
| APK vervaldatum | 16-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-10-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-07-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 5461 cc |
| Rijdend geluid | 76 db |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 12 l/100km | 1l op 8.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 17 l/100km | 1l op 5.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 14 l/100km | 1l op 7.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 334 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 210 cm |
| Lengte | 580 cm |
| Hoogte | 237 cm |
| Wielbasis | 420 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 4600 kg |
| Massa leeg voertuig | 3950 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 4600 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nzcca400 |
| Variant | cp7tm2 |
| Assen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-01-2025
Rapport opnieuw genereren