| Kenteken | L-767-JJ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 09-04-2018 |
| Nieuwprijs | € 37.525,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1295 kg |
| APK vervaldatum | 03-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-04-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1850 kg |
| Massa leeg voertuig | 1195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm6aj016n7mmon1vl65vr2 |
| Variant | vacchzcx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren