| Kenteken | L-799-HD |
| Merk | Mini |
| Type | countryman cooper |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 42.939,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1490 kg |
| APK vervaldatum | 09-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 122 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 715 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1985 kg |
| Massa leeg voertuig | 1390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1985 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | daw500l0 |
| Variant | yw31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren
