| Kenteken | L-807-JZ |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover sport |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 13-08-2020 |
| Nieuwprijs | € 201.479,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Gewicht | 2585 kg |
| APK vervaldatum | 14-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-08-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4367 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.7 l/100km | 1l op 8.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.2 l/100km | 1l op 10.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 242 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3200 kg |
| Massa leeg voertuig | 2485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a5dda |
| Variant | s5db2l |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren