| Kenteken | L-827-DK |
| Merk | Ford-cng-technik |
| Type | mondeo hybrid |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 26-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 42.389,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1696 kg |
| APK vervaldatum | 19-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 26-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3540 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2250 kg |
| Massa leeg voertuig | 1596 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2250 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5lkbznaattp |
| Variant | uacc1dy |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren