| Kenteken | L-857-VJ |
| Merk | Hyundai |
| Type | kona |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 20-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 30.099,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Gewicht | 1298 kg |
| APK vervaldatum | 22-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1775 kg |
| Massa leeg voertuig | 1198 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1775 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m61a11 |
| Variant | f5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren