| Kenteken | L-892-LF |
| Merk | Renault |
| Type | zoe |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-09-2020 |
| Nieuwprijs | € 34.944,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 47 Kw | 64 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Gewicht | 1577 kg |
| APK vervaldatum | 30-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-09-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 409 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1988 kg |
| Massa leeg voertuig | 1477 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1988 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mclea0800000 |
| Variant | 0v0y |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren
