| Kenteken | L-930-TT |
| Merk | Audi |
| Type | a3 40 tfsie |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-08-2021 |
| Nieuwprijs | € 43.351,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 114 Kw | 155 pk |
| Elektrisch vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Totaal vermogen | 199 Kw | 271 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Gewicht | 1635 kg |
| APK vervaldatum | 27-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-08-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2065 kg |
| Massa leeg voertuig | 1535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2065 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd6fd6dd001rt071a174biaem8mln2b30 |
| Variant | sdgeaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-05-2025
Rapport opnieuw genereren
