| Kenteken | L-954-XR |
| Merk | Suzuki |
| Type | ignis |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 12-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 17.579,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 61 Kw | 83 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 935 kg |
| APK vervaldatum | 12-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 89 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 169 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 244 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1330 kg |
| Massa leeg voertuig | 835 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1330 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mt-4/l |
| Variant | h91s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren