| Kenteken | L-984-TB |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 13-08-2021 |
| Nieuwprijs | € 24.867,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1163 kg |
| APK vervaldatum | 13-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-08-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-08-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1063 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5df008n3vr24bi1aa0g |
| Variant | abdlac |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren