| Kenteken | MZ-XJ-62 |
| Merk | Kawasaki |
| Type | er-6n abs |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 16-07-2011 |
| Nieuwprijs | € 941,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Vermogen per kg | 0,26 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 204 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 16-07-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-07-2011 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 649 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 4250 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 141 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 384 kg |
| Massa leeg voertuig | 187 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 384 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | 1a |
| Variant | d |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 09-01-2025
Rapport opnieuw genereren