| Kenteken | N-003-VF |
| Merk | Audi |
| Type | e-tron gt |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 21-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 126.400,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 141 Kw | 192 pk |
| Elektrisch vermogen | 350 Kw | 476 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Gewicht | 2350 kg |
| APK vervaldatum | 21-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 499 cm |
| Hoogte | 138 cm |
| Wielbasis | 290 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2840 kg |
| Massa leeg voertuig | 2250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qe2qe2g1x01rt011b210gaaem0fs |
| Variant | sbd2vq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren